Choď na obsah Choď na menu

Kniha návštev - recenzie

Ďakujem za Vaše  príspevky, nápady, otázky... 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Naďa - Poďakovanie

21. 1. 2014 9:42

Milá Mirka,
pred stanoveným termínom krstu som pozerala na stránkach, kde by som si tortu dala upiecť. Prišla som na Vás. Vaša torta nebola len krásna, ale aj veľmi chutná. Slovo ďakujem je krátke slovo na to, ako by som chcela Vašu šikovnosť a predstavivosť vyzdvihnúť. Ľuďom, ktorí hľadajú torty, tak ako som ich hľadala aj ja, tak určite tu svoju vysnívanú nájdu u Vás.
Ku skvelej torte patrí aj skvelá osoba - tou ste Vy MIRKA. Ste ochotná poradiť, pomôcť a tieto vlastnosti Vám ako osobe idú len a len na chválu. Mirka určite sa k Vašej stránke vrátim a ostatným Vás vrelo odporúčam.
Za celú rodinu a moju malú Natálku ešte raz ĎAKUJEM
S pozdravom Remencová

Ivka+Jurko - zenich+nevesta v margaretkach

9. 10. 2013 21:58

Dakujeme za uuuzasnu tortu. Krasne vyzerala a vyborne chutila. Presne podla nasich predstav. Coskoro objednavame dalsiu na oslavu 60-tych narodenin ocina.

Ivka+Jurko

Mia - Veľké ďakujem :)

29. 9. 2013 9:39

Ďakujem pekne za pochvaly, dobre sa to číta a prináša mi to radosť :)
Majte sa pekne.

Michaela C. - Dik:)

27. 9. 2013 14:41

Mirka, chcem Vam este raz podakovat za skvelu tortu na krstiny - ruzovu pre Ellu Ninu. Naozaj bola nadherna a chutovo uplne skvela. Moj obdiv Vasej sikovnosti. Urcite to nebola posledna torta, ktoru sme si u Vas objednali. Krasny den:)

renata - Narodeninová torta

25. 9. 2013 16:47

Chcem sa poďakovať za krásnu a chutnú tortu pre môjho manžela k 40. tym narodeninám . Bola taká krásna, až nám bolo ľúto ju rozkrojiť!

Katarína - Svadobná torta, Žilina Slovakia

31. 8. 2013 17:08

Ďakujem za tortu. Bola veľmi dobrá a vyzerala fantasticky. Som veľmi spokojná s Vašou spoluprácou aj bez osobnbého kontaktu, od objednávky, platby až po Vašu osobú donášku až do hotela. Všetkým odporúčam . Martin

Mária - Torta na krstiny

5. 8. 2013 18:03

Ďakujem Mirka,
za Vašu ochotu a ústretovosť. Torta bola nádherná na pohľad a chuť fantastická. Som moc rada, že som Vás objavila.
Ešte raz ďakujem a želám veľa objednávok, osobne možem len odporúčať!!!

Mia - Ďakujem :)

22. 7. 2013 22:32

Ďakujem krásne za pochvalu, veľmi ma to teší, že ste si všetci pochutnali :)

Miriam - svadobná torta Posteľ

19. 7. 2013 13:49

Dobrý deň,
Obaja Vám veľmi pekne ďakujeme za vynikajúcu tortu,ktorá potešila oči všetkých hostí a tiež aj brušká.Sme veľmi radi,že ste nám takú nezvyčajnú tortu upiekli:).
pekný deň

Viera Jančová - Poďakovanie

9. 7. 2013 14:57

Milá Mirka.
Vďaka za ochotu upiecť môjmu synovi tortu. Bolo to dosť narýchlo a preto si Vašu ústretovosť veľmi vážim. Torta syna milo prekvapila, nečakal to. Chutila fantasticky, každý kto ju ochutnal chválil najmä malinovo-smotanový krém. Teraz už aspoň viem, na koho sa budem v prípade sladkej dobroty obracať. Držím palce a prajem veľa chuti pri pečení ďalších tôrt. Vďačná V.Jančová

Vojtech - Hubárska torta 22. 06. 2013

26. 6. 2013 3:59

Tortička bola fantastická,krásna a čo je najdôležitejšie, aj výborne chutila. Ďakujeme za gurmánsky zážitok a každému doporučujeme. Ďakujeme

Jana, 16.6.2013 - Torta pre rybára

16. 6. 2013 17:34

Úžasná, nádherná, fantastická - veru nič iné sa nedá písať len samé superlatívy. Táto torta v prvom rade absolútne uchvátila oslávenca - to detailné vypracovanie je na vysokej umeleckej úrovni a na rovnakom stupienku je aj jej chuť. Ďalšie rodinné oslavy už len s tortami od Vás. Ešte raz ďakujem.

Mia - Re: Torta pre rybára

17. 6. 2013 23:14

Ďakujem veľmi za milé slová :) som rada, že sa oslávencovi páčila a prajem všetko naj a veľa úlovkov...

Eli Jančiová - torta na krst / David / :-)

9. 6. 2013 21:25

Mirka,
chcem sa ti veľmi, ale fakt že veľmi pekne poďakovať za ďalšiu u nás v tomto roku už tretiu fantasticky fantastickú a nádherne krásnu tortu.
mňaaam...som sa zase nadžgala...:-) táto bola že super No1 ...najsamlepšia torta na svete...tie čučoriedky, ten tmavý korpus, tie jahody, banány....všetko spolu hralo jednu krásnu hudbu v papuľke.. Vedela som po tých dvoch predchádzajúcich tortách / panda a korytnačka - detské torty dievčatá /, že som mohla aj túto tortu priniesť na krst so vztýčenou hlavou a prirodzeným sebavedomím, pretože som bola sto percentne presvedčená o tom, že budú všetci z nej nadšení...a tak aj bolo :-D
Som rada, že som ťa objavila a dúfam, že ťa neprestane baviť pečenie a zdobenie, pretože to by bola velikánska škoda...ani nad tým neuvažuj, ja už teraz hľadám v kalendári aký kto má najbližšie sviatok aby som spolu s tebou zase vymyslela nejaký nový zázrak :-D
Prajem ti Mirka veľa trpezlivosti a dobrých nápadov :-D
Len tak ďalej , nech sa ti darí :-D

Mia - Re: torta na krst / David / :-)

11. 6. 2013 19:51

Ďakujem Elka. Tak krásne si to opísala :) ešte že tento týždeň robím pre môjho drobečka, tak aj my si zamaškrtíme :D

Marcela a Kristínka - Torta pre rockerku:)

27. 5. 2013 14:05

Milá Mirka ,
chceme sa veľmi pekne poďakovať za tzv.umelecké dielo ,ktoré sa ti podarilo tento víkend a urobili sme snáď najväčšiu radosť našej kamarátke k jej narodeninám.Keďže ona je celkom výnimočná ,zvolili sme aj nezvyčajnú tortu v tvare smrtky.Možno je to pre niekoho šok ,ale na oslave ľudia obdivovali ako je dokonale vypracovaná a mala na mieste každý detail.Bola nádherna obalovo a tak sa naša kamarátka nechcela s tortou rozlúčiť .Párty trvalá celé dva dni ,až nakoniec so slzami v očiach na záver urobila to odhodlanie ,aby ju rozkrojila.Ušlo sa snáď každému a mi sme si ju spoločne vychutnali na mieste.Bola neopísateľne výborna,dobra voľba krémov a zalizovali sa aj naši rodičia,ktorým kamarátka poslala tortu na vyskúšanie.Nie každý má takéto nadanie a preto by bola veľká škoda nevyužiť ho.Už teraz ťa budeme odporúčat naším ďalším kamarátkam ,kamarátom a ostatným.Želáme veľa výborne vymiešaných krémov ,trpezlivosť a veľa lásky,ktorá je v tvojej práci nie len viditeľná ,ale aj cititeľná.

Mia - Re: Torta pre rockerku:)

27. 5. 2013 15:07

Ďakujem za pochvalu.:) No keď som ten obrázok podľa ktorého som mala tortu robiť videla prvý krát, nebolo mi všetko jedno, lebo väčšinou robím torty v noci :D, ale nakoniec som si na ten "ksichtík" zvykla a celkom sa to dalo ..A som rada že ste si pomaškrtili.

Katka Š. - Psík pre Saymonka

26. 5. 2013 21:06

Chcela by som veľmi pekne poďakovať za fantastickú tortu (krásna, chuť suprová a presne podľa mojich predstáv). Odporúčam!!! Teším sa na ďalšiu tortu - už teraz by som si veru dala chi-chi

Beáta - Torta skateboardista

24. 5. 2013 9:11

Naša druhá vynikajúca torta od Vás. Mala veľký úspech. Pekná a veľmi chutná. Je poznať, že to robíte s radosťou a naozaj Vás to baví. Dá sa to vidieť, aj ochutnať. Radosť, ktorú spôsobila synovi, som ani nečakala. Srdečná vďaka, prajem veľa kreatívnych nápadov a teším sa, že zase bude príležitosť na ďalšiu :-).

Andrea - Torta Havran

14. 5. 2013 15:17

Ďalšia torta od Vás Mirka a ďalšia veľká chvála pre Vás. Torta mala veľký úspech, bola nielen dokonale urobená z vonku, ale aj chutila úžasne. Ďakujem veľmi pekne za krásnu a super tortu, ktorá bola vďaka Vám perfektným prekvapením.