Choď na obsah Choď na menu

Kniha návštev - recenzie

Ďakujem za Vaše  príspevky, nápady, otázky... 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Marcela a Kristínka - Torta pre rockerku:)

27. 5. 2013 14:05

Milá Mirka ,
chceme sa veľmi pekne poďakovať za tzv.umelecké dielo ,ktoré sa ti podarilo tento víkend a urobili sme snáď najväčšiu radosť našej kamarátke k jej narodeninám.Keďže ona je celkom výnimočná ,zvolili sme aj nezvyčajnú tortu v tvare smrtky.Možno je to pre niekoho šok ,ale na oslave ľudia obdivovali ako je dokonale vypracovaná a mala na mieste každý detail.Bola nádherna obalovo a tak sa naša kamarátka nechcela s tortou rozlúčiť .Párty trvalá celé dva dni ,až nakoniec so slzami v očiach na záver urobila to odhodlanie ,aby ju rozkrojila.Ušlo sa snáď každému a mi sme si ju spoločne vychutnali na mieste.Bola neopísateľne výborna,dobra voľba krémov a zalizovali sa aj naši rodičia,ktorým kamarátka poslala tortu na vyskúšanie.Nie každý má takéto nadanie a preto by bola veľká škoda nevyužiť ho.Už teraz ťa budeme odporúčat naším ďalším kamarátkam ,kamarátom a ostatným.Želáme veľa výborne vymiešaných krémov ,trpezlivosť a veľa lásky,ktorá je v tvojej práci nie len viditeľná ,ale aj cititeľná.

Mia - Re: Torta pre rockerku:)

27. 5. 2013 15:07

Ďakujem za pochvalu.:) No keď som ten obrázok podľa ktorého som mala tortu robiť videla prvý krát, nebolo mi všetko jedno, lebo väčšinou robím torty v noci :D, ale nakoniec som si na ten "ksichtík" zvykla a celkom sa to dalo ..A som rada že ste si pomaškrtili.

Katka Š. - Psík pre Saymonka

26. 5. 2013 21:06

Chcela by som veľmi pekne poďakovať za fantastickú tortu (krásna, chuť suprová a presne podľa mojich predstáv). Odporúčam!!! Teším sa na ďalšiu tortu - už teraz by som si veru dala chi-chi

Beáta - Torta skateboardista

24. 5. 2013 9:11

Naša druhá vynikajúca torta od Vás. Mala veľký úspech. Pekná a veľmi chutná. Je poznať, že to robíte s radosťou a naozaj Vás to baví. Dá sa to vidieť, aj ochutnať. Radosť, ktorú spôsobila synovi, som ani nečakala. Srdečná vďaka, prajem veľa kreatívnych nápadov a teším sa, že zase bude príležitosť na ďalšiu :-).

Andrea - Torta Havran

14. 5. 2013 15:17

Ďalšia torta od Vás Mirka a ďalšia veľká chvála pre Vás. Torta mala veľký úspech, bola nielen dokonale urobená z vonku, ale aj chutila úžasne. Ďakujem veľmi pekne za krásnu a super tortu, ktorá bola vďaka Vám perfektným prekvapením.

Mia - Ďakujem :)

7. 5. 2013 12:22

Ďakujem aj ja veľmi pekne za príspevky :) Všetko dobré Vám prajem.

Anita, 5.5.2013 - Tortička na krstiny

6. 5. 2013 17:54

Ďakujeme za nádhernú tortičku na krstiny pre nášho malého Damiánka. Všetkým sa nesmierne páčila. Tortička bola úžasná, vyzerala ako obrázok a chutila skvele. Až mi bolo ľúto ju krájať. Splnila všetky moje predstavy. Tá chuť sa nedá ani opísať. Ak budeme potrebovať tortičku, tak určite len od Vás a aj všetkým známym Vás odporučíme :) Škoda, že som o Vás nevedela skôr :) ... ĎAKUJEME KRÁSNE :-*

Anka - Torta dráčik

6. 5. 2013 17:15

Tortička výzorovo nadmieru splnila naše očakávania, bola ešte krajšia ako na obrázku, ktorý som poslala. A chuťovo to bolo niečo dokonalé. Mali sme torty od veľa iných, ale táto bola najlepšia. To sa nedá ani porovnávať. Naozaj som nadmieru spokojná a odteraz chcem ďalšie torty len od Vás.
Ešte raz veľké Ďakujem a prajem veeeeľa takých krásnych a chutných tortičiek ako sme mali my. :)

michaela sheoran - torta k 60tke

28. 4. 2013 23:33

objednala som si tortu k narodeninam podla mojej predlohy z internetu, v skutocnosti bola uzasna, vsetci boli z nej nadseny a chutila vynikajuco, ked sme ukazovali fotky tu v anglicku tak kazdy ju obdivoval. Dakujeme velmi pekne, ak budeme este niekedy potrebovat nejaku tortu, tak jedine od Vas. Fakt nadhera

Eva - Svadobná torta

23. 4. 2013 19:45

Bola veľmi pekná, veľmi jemne ladená a chutila vynikajúco. Na svadbe boli viaceré torty, no ale táto bola najkrajšia a všetkým sa najviac páčila.
Odporúčam torty od Mirky...ĎAKUJEME.

Andrea - Torta na krstiny

15. 4. 2013 14:45

Chcem veľmi pekne poďakovať za naozaj krásnu tortu, ktorá splnila všetky očakávania a mala veľký úspech. Vďaka aj za Váš prístup, ochotu a radu, ste milá osôbka so zlatými ručičkami :-) . Teším sa na ďalšiu tortu, ktorú u Vás budeme určite objednávať. Dovtedy prajem všetko dobré a veľa zakazníkov, ktorí budú určite spokojní.

Mia - Všetkým

15. 4. 2013 14:30

Ďakujem a som rada že ste boli spokojní :)

MAJKA - KRSTINOVÁ TORTA

8. 4. 2013 9:35

Pani Mirka, vaša torta zožala úspech na krstinách, pretože bola naozaj krásna, s jemnosťou vypracovaná a chutila sviežo a lahodne .
Klobúk dole pred Vašou zručnosťou a estetickým cítením.
Teším sa aj nabudúce na ďalšiu tortičku:-)
Prajem vám veľa úspechov a patrí Vám moje veľké ĎAKUJEM!!!!

Mirka - Narodeninová torta

7. 4. 2013 14:17

Mirka dakujem pekne za príjemnú spoluprácu pri výbere torty. Bola fantastická a ten marcipán úžasný. Všetci si velmi pochvalovali :) Este raz velká vdaka:)

Bibka - Narodeninova torta

5. 4. 2013 18:29

Veľmi pekne ďakujeme za nádhernú tortičku. Chutila božsky. Už sa nevieme dočkať ďalšej príležitosti na tortu. Ďakujeme :))

Katarina - torta na krstiny

3. 4. 2013 19:54

Som veľmi rada,že sa mi podarilo zohnať takú dobrú pani cukrarku so zmyslom pre detaily a hlavne že torta nielen nádherne vyzerala,ale navyše bola veľmi chutna.nie je umenie spraviť krásnu,ale chutnu tortu a ja som rada,že som mala možnosť takú ochutnať.ďakujem:)

Eli - super torty

5. 3. 2013 21:21

...tak torta korytnačky a torta pandy vo fotoalbume pre dievčatá boli vyrobené pre moju dcérku podľa foto predlohy plyšových hračiek....
...boli na nerozoznanie od originálu...ako cez kopír...
...a chute, tak to je bez komentára, také fantastické kombinácie som ešte nejedla....nechala som to čisto na tvorkyňu a musím povedať že jedna bola lepšia ako druhá a tá druhá bola taká dobrá ako tá prvá :-)
Mirka, držím palce v ďalších výtvoroch :-)

Mia - Re: super torty

1. 4. 2013 17:20

Ďakujem :)

Katarína - torty

6. 3. 2013 15:39

....aj ja patrím medzi tých šťastlivcov čo mali možnosť ochutnať tortu od Mirky....písať chvály je myslím v tomto prípade je zbytočné..stačí sa pozrieť na torty,ktoré má v albume...polahodia oku,aj jazyku :-))

Michal - Bajk torta

5. 3. 2013 21:09

Super narodeninová bicyklová tortička ktorá chutila úplne všetkým a bola presne podľa mojich predstáv :-)